VÍNO V BARVÁCH

Degustace umění a umění degustace. Jedinečný zážitek, který otevře vaše smysly i vás.

Příbuzné tvůrčí procesy u zrodu umění a vína jako intuice, zkušenost, tvořivost a cit, daly podnět ke vzniku unikátního projektu Víno v barvách. 
Unikátní a netradiční propojení umění a vína, zaměření na intuici a jedinečnost každého člověka, vína a umění. 
Snahou tohoto projektu je vyjádření vůně a chuti vína v barvách. Nový pohled na víno, jako čistě přírodní produkt.

"VÍNO V BARVÁCH" PRO JEDNOTLIVCE

V každém z nás je ukrytý umělec, je jen potřeba jej probudit.

Degustací vás provede zkušený vinař, prezident vinařské akademie, zkušený pedagog a hlavně tvůrce vína, která budeme degustovat, Ing. Jiří Kopeček. Smyslové hodnocení vína je vedeno tak, aby každý vyjadřoval své pocity bez ovlivnění informacemi jako odrůda, ročník, cukernatost apod. Při smyslovém hodnocení má každý z účastníků možnost vyjádřit svůj pocit na barevné škále, která ukáže jeho jedinečnost a jedinečnost jeho vnímání. 

Malbou pocitů vás provede umělecká duše, akademická malířka, absolventka ateliéru Zdeňka Berana na AVU a milovnice vína Veronika Remak. 

Co váš čeká?

Na začátku si vyberete víno, které vás zaujme. Poté zhlédnete inspirativní ukázky děl světových autorů, kteří vyjadřují své pocity malbou. Pod vedením Veroniky Remak se naučíte míchat barvy tak, abyste si vybrané víno mohli zachytit v barvě i odstínu, který sami cítíte. 


Na konci si odnesete vámi vytvořenou unikátní etiketu na vámi vybrané víno. 

Zde se rozvíjí možnost zakoupit si víno s vlastním logem jako dárek, a to i v sériovém provedení.

"VÍNO V BARVÁCH" PRO FIRMY

Degustaci nabízíme pro firmy a větší skupiny s možností zorganizovat si teambuilding šitý na míru vašim potřebám. Program můžeme libovolně doplnit o další malířské techniky, navíc zajistíme catering nebo vedení lekce v anglickém jazyce. 

Víno v barvách pomáhá unikátním způsobem posílit kulturu a hodnoty v rámci týmu, komunikaci, soudržnost a kreativitu.

Dále firmám poskytujeme dárková balení vína pro reklamní účely, s možností vlastní etikety. Etiketu si můžete vytvořit v rámci teambuildingu nebo například firemní soutěže, charitativní akce apod. Vyrobíme vám ji i sériově na víno určené k propagačním účelům.

© 2019 by Galerie KOREK. Proudly created with Wix.com

Tel: 777 673 340 | E-mail: vremak@gmail.com